Seo Uzmanı

Seo uzmanı Murat sarıcı Google sıralama yükseltme çalışması yapma ve Google’de yükselme ipuçlarını müşteriler ile paylaşma hizmeti sunmaktayım.

Firma veya şahsi web siteniz için ziyaretçi yükseltme işlemlerini uygun fiyata sizlere sunabilirim.

Seocular Google güncellemelerini yakından takip ederek sizler için değerli olan ziyaretçileri firma web sitenizin bulunmasını kolaylaştırarak sağlıyorum.

2018 Yılı ve daha öncesi ile önem kazanan Google ekmek kapısı haline gelmiştir. İnternet ortamında bulunabilirlik çok önemli hale geldi sizde hala İnternet ortamında yoksanız hemen bu işe koyulun.

Seo Uzmanı Ne Yapar ?

Web sayfasını güncelleme,içerik oluşturma,Kullanıcıyı siteye çekecek başlıkları bulma ve web sayfasına uygulama,site hız ayarı yapma,Sayfa içi link analizi yaparak sayfanın ne yöne gittiğini takip etme,kullanıcıların sayfada ne kadar kaldığını nelere baktığını takip etme,Dış saldırılara karşı İnternet sitesini koruma.

 

Seo Çalışması Google’da Beni İlk Sayfaya Getirir mi ?

Hiç bir Seo Uzmanı Google ilk sayfa garantisi veremez. Böyle bir vaatte bulunan bir kişi kesinlikle dolandırıcıdır.

Google’de  yada Yandex arama motorunda tanıdığım var ayrıcalığım var gibi yalanlara kanmayın.

Hatta Atomu parçalayan arkadaşlar olduğunu duyduk. Bu işi yaparak petek temizliği işini de yapanlar var Adam seocu akşamları petek temizliyor.

 

İyi bir seo çalışması ile sayfanız arama sonuçlarında yükselmektedir. Bu yükseliş ilk sayfalarda kalabilir. Dediğim gibi ilk 3 ilk 2 gibi bir garanti kesinlikle yoktur.

Fakat her çalışmanın karşılığı alınmaktadır. Sayfanızın tek bir anahtar kelimede çıkması da bir şey ifade etmez Seo bulunabilir olmak için yapılmaktadır.

Konumsal seo yapılmalıdır. Bu çalışma genel olarak hizmet sektörü ile ilgili bir çalışmadır. E ticaret siteleri bloglar bilgi siteleri gibi Web sayfaları bu konu dışında kalmaktadır.

Konumsal Seo Uzmanı Nedir ?

Konumsal seo uzmanı sizin işletmenizin yakınında yada uzağında firmanızı kullanıcılara sunan çalışması yapan seocudur.

Bu çalışma stiline bir örnek verirsek bağcılar klima tamiri yazan bir kullanıcı işletmeniz Üsküdar’da bulunmasına rağmen sizi göstermektir.

Son yıllarda trend bir seo çalışması modelidir. Geri dönüşü oldukça yüksektir. Seo çalışmanızı konumsal olarak yaptırmak biraz maliyetli olsa da bunu kesinlikle deneyebilirsiniz.

 

 

 

Hakkında yorum “Seo Uzmanı”

Yorumlar kapatıldı.